Wesele z pokazem sztucznych ogni

Pokazy pirotechniczne na takich imprezach cieszą się dużą popularnością. Są to dodatkowe atrakcje, które zachowają się w pamięci weselników na zawsze. Urozmaicą każdą weselną noc i pozostawią po sobie wspaniałe wspomnienia.

Fajerwerkowe widowisko

wesele
Każda młoda para chce mieć niezapomniane i wyjątkowe wesele. Uroczystość ma być zaskakująca dla gości, ale przede wszystkim ma być wielkim wydarzeniem dla nowożeńców.

Restauracja z polską kuchnią

Na kształtowanie się polskiej kuchni miały wpływ przemiany historyczne, a świadomość kulinarna ulegała wielu zmianom i wpływom. W polskiej restauracji odnajdziemy mariaż smaków, kolorów i zapachów.

Menu regionalne

kuchnia polska
Kuchnię polską wyróżnia występowanie wielu regionalizmów. Tworzy to dosyć złożone zjawisko kulinarne. Inaczej zjemy nad morzem, w górach, na Mazurach czy na Śląsku.

Zasady kolacji firmowych

Należy dobrać charakter spotkania do okazji oraz okoliczności. Inne miejsce wybierzemy na kolację z partnerami biznesowymi, a inne z pracownikami czy współpracownikami. Bardzo istotne jest przestrzeganie obowiązującej etykiety i pozostawienie po sobie dobrego wrażenia.

Kogo i gdzie zaprosić?

kolacje firmowe
Kolacje firmowe są idealnym sposobem na przeprowadzanie korzystnych interesów, a także integrację pracowników firmy.