Organizacja wesela idealnego wymaga wiele cierpliwości. Jednak stres związany z zaplanowaniem tej niezwykłej uroczystości zazwyczaj opłaca się, a Para Młoda zachowuje fantastyczne wspomnienia na całe życie. Obecnie bardzo modne stało się zapewnianie dodat

Ciekawe atrakcje dla gości weselnych

Prawdziwy bar

Kultura picia alkoholu w Polsce zmieniła się w ciągu ostatnich lat. Upijanie się do nieprzytomności jest już ogromnym faux-pas, coraz więcej osób zaczęło też cenić sobie dobre alkohole. Dlatego też na weselnych stołach nie pojawia się już tylko wódka, ale także różnorakie wina dla gości ceniących sobie lżejsze alkohole. Hitem stały się wesela z obsługą barmańską. Na takiej imprezie zamiast, albo oprócz wódki i wina na stole, goście mają do dyspozycji bar. W nim doświadczeni barmani przygotowują na zamówienie kolorowe, apetycznie wyglądające drinki, także bezalkoholowe.

Pokazy

Równie często zamawianą przez Pary Młode atrakcją dla gości są różnego rodzaju pokazy. Część Młodych decyduje się na pokazy w sali: np. pokazy barmańskie (które przeważnie można zamówić wraz z usługą baru), a część woli „przewietrzyć” gości i zaprasza ich na zewnątrz. Bardzo popularne są pokazy sztucznych ogni. Nowoczesne Pary Młode często zapraszają na nie gości o północy, gdy powinny odbywać się tradycyjne oczepiny. Ponieważ jednak coraz więcej par z nich rezygnuje, sztuczne ognie wydają się być idealnym wyborem.

Fotobudka

 

Niektóre Pary Młode decydują się na zamówienie fotobudki. To dosłownie budka, którą stawia się w sali weselnej i która robi gościom zdjęcia po wejściu do niej. Obok budki można znaleźć wiele śmiesznych akcesoriów do zdjęć. Goście mogą zdjęcia natychmiast wydrukować i zabrać ze sobą, lub wkleić je w pamiątkową księgę gości wraz z życzeniami dla Młodych. Wszystkie zdjęcia zapisują się także w pamięci budki, dzięki czemu Para Młoda może je sobie później odtworzyć.